אפרת אלקריף | המסע ואני
15420
rtl,page-template-default,page,page-id-15420,bridge-core-1.0.2,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,no_animation_on_touch,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.4,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

שמי אפרת, נשואה ואמא לשתי בנות מקסימות.

את המסע שלי אל עולם הטיפול התחלתי בעקבות התמודדות עם מחלה אוטואימונית של אחד מבני המשפחה. בעקבות ובמהלך אירוע זה, הבנתי שטיפול קונבנציונאלי הוא חשוב אך הוא לא המוצא האחרון או היחיד.

מההבנה הזו, התחלתי להיחשף לעולם המופלא של הרפואה האלטרנטיבית ושם התחלתי לחשב מסלול מחדש. בזמן שחוויתי, חקרתי, קראתי ונפגשתי עם אנשים מרתקים בתחום, הבנתי את החשיבות האדירה בטיפול הנפש במקביל לטיפוח והתחזוקה הגשמית של הגוף שלנו. הגוף והנפש הנם ישות אחת ובדיוק בצומת חיבור זה, אני באה לחבר את מה ש"ניפרם".

מתוך הניסיון האישי ותוך ההקשבה להיגיון ולליבי, בחרתי את המורים הטובים בתחומם ויצאתי למסע לימודים פורמאליים של הדרכת מדיטציה בווינגייט בהנחייתו של אלון פאר, שם לראשונה נחשפתי ליכולת הריפוי של הקערות הטיבטיות, על מנת להעמיק את הידע שלי, בחרתי להתמחות אצל איריס זינגר מהמובילות בתחום. וכדי להרחיב את היריעה עוד יותר, התמחיתי בצ'י קונג, אצל נירה רבינוביץ', וידי עוד נטויה.

לאמונתי, הלימוד לעולם אינו מסתיים!

טיפול בתדרים המרפאים של הקערות הטיבטיות, חקירת עולם התודעה בעזרת המדיטציה והזרמת האנרגיה בצ'י קונג, במיוחד בעולמנו המודרני, הינם כלים טיפוליים משלימים והכרחיים המאפשרים להגיע לשקט, רוגע, וריפוי.

ניפגש בקרוב ☺